Velký horoskop pro rok 2022: Pro koho to bude rok vzestupů a pádů, a které znamení bude muset plánovat?

rodina

Jaký osud nás čeká? Podívejte se na svůj horoskop pro rok 2022.

Ani rok 2021 nebyl pro lidi jednoduchý. Naštěstí se začal vracet život do normálu, díky čemuž jsme zapomněli na své starosti. Je zde náš velký celoroční horoskop, který vám prozradí víc o tom, jaký bude rok 2022 a čím byste se měli řídit během následujících měsíců.

Přečtěte si VELKÝ horoskop pro KAŽDÉ znamení, abyste věděli, jak bude vypadat vaše blízká budoucnost a jak ji ještě můžete ovlivnit. Všechna znamení naleznete také zde: Horoskop pro rok 2022 >>

Roční horoskop Beran
Čeká vás příjemný a vzrušující rok. Pokud si z 2021 přenesete ještě nějaké starosti, snažte se je vyřešit hned v lednu. Potom totiž přicházejí nové výzvy, které budou podstatně příjemnější. Bude to pro vás zároveň dvanáct měsíců… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Beran pro rok 2022 >>

Roční horoskop Býk
Rok 2022 ve velké míře definuje vaši budoucnost. Bude však vyžadovat hodně vaší pozornosti. Každou nabídku si musíte dobře promyslet a zvážit, co vám to může přinést do života. Ze všech změn nebudete nadšené, ale… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Býk pro rok 2022 >>

Roční horoskop Blíženci
Bude to rok vzestupů a pádů. Dobrou zprávou je, že ta těžší část vás čeká hned na začátku. Od ledna do dubna to bude náročné období, ale pak se už připravte na to, že si budete jen užívat. Zaslouženě si dopřejete i pár… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Blíženci pro rok 2022 >>

Roční horoskop Rak
Následující měsíce budou rozděleny do tří etap. Začátek roku bude mírně ospalý a neděje se nic závažného. Tehdy musíte dbát na to, abyste tento čas zcela nepromarnili a využili ho alespoň k přípravě na další období. Od května… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Rak pro rok 2022 >>

Roční horoskop Lev
Začátek roku bude velmi slibný. Dobře se rozjedete v práci a podaří se vám vyřešit i pár soukromých problémů. Potom se však všechno začne točit kolem vašeho vztahu. Zda ho máte dlouhodobý, nebo se vám povede… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Lev pro rok 2022 >>

Roční horoskop Panna
Bude to pro vás velmi slibný rok. Už od začátku dostanete několik šancí, které byste měli využít. Vybírejte s rozumem as ohledem na vaši budoucnost. Nedělejte ukvapené kroky, klidně požádejte o čas na rozmyšlenou. Potěšující… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Panna pro rok 2022 >>

Roční horoskop Váhy
Čeká vás velmi zajímavý rok. Sice je před vámi několik i těžkých výzev, ale můžete se spolehnout na štěstěnu, se kterou to vyřešíte. Buďte opatrné při rozhodnutích, která se týkají vašeho bydlení. Zda budete dělat rekonstrukci,… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Váhy pro rok 2022 >>

Roční horoskop Štír
Budete požehnané více krásnými zážitky. Během každého měsíce na vás čeká jedno příjemné překvapení, které vám pomůže zapomenout na některé starosti. Nakonec si poradíte is nimi, protože v těch správných… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Štír pro rok 2022 >>

Roční horoskop Střelec
Úspěchy i neúspěchy budou vzácně vyrovnané. Dosud jste byli zvyklí jen na správná rozhodnutí, ale to se vám už nepodaří zopakovat v tak plné míře. Paradoxně vás nejvíc naučí právě ta zakopnutí, která nejvíc… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Střelec pro rok 2022 >>

Roční horoskop Kozoroh
Pokud bude mít někdo v roce 2022 z pekla štěstí, v tom případě jste to vy. Na co sáhnete, to se vám povede. Něčeho dosáhnete svým úsilím a jiné za vás zařídí osud. Musíte si však uvědomit, že to všechno dostáváte za vaše předchozí… Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Kozoroh pro rok 2022 >>

Roční horoskop Vodnář
Mezi květnem a říjnem dochází k silnému postavení planet, což vám přinese spoustu dobré energie. Měli byste tehdy učinit svá velká rozhodnutí nebo naplánovat nejdůležitější události letošního roku. Nedovolte, aby se z vás…. Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Velký horoskop Vodnář pro rok 2022 >>

Roční horoskop Ryby
Nebude to lehký rok, ale největší výhodou je, že všechno máte ve svých rukou. Díky tomu můžete zvrátit ještě spoustu věcí, které se mohou stát. Nejšťastnějším obdobím bude začátek ledna. Máte-li dělat nějaká důležitá rozhodnutí…. Více z vašeho horoskopu čtěte zde:

Další články autora

Nosiče kol a jejich rozdělení dle druhu

Na výlet či dovolenou se můžete vydat autem i se svými koly. Ovšem, abyste je...

Které hračky koupit dětem, aby je zabavily po čas celých prázdnin?

Ať už máme děti maličké, větší nebo velké, většina rodičů se doslova děsí prázdnin a...

Díky estetickým problémům již nemusíte žít dvojí život, máme pro vás řešení

Estetických problémů existuje celá řada. Je pravdou, že některé z nich velmi ovlivňují plnohodnotný život a...

Existují místa, kde se rozhodně nudit nebudete, a dokonce vás obohatí

Praha je bezpochyby město, které může nabídnout nejen svoji historii a památky, ale také zde...

Nejnovější články

Nosiče kol a jejich rozdělení dle druhu

Na výlet či dovolenou se můžete vydat autem i se svými koly. Ovšem, abyste je...

Které hračky koupit dětem, aby je zabavily po čas celých prázdnin?

Ať už máme děti maličké, větší nebo velké, většina rodičů se doslova děsí prázdnin a...

Díky estetickým problémům již nemusíte žít dvojí život, máme pro vás řešení

Estetických problémů existuje celá řada. Je pravdou, že některé z nich velmi ovlivňují plnohodnotný život a...
- Reklama -PR článek