Módní značky hvězd

rodina

Mnohé hvězdy světového showbyznysu se staly tvářemi známých módních značek. Jiné si své vlastní módní značky vytvořily. Módní linie celebrit se v poslední době objevily jako houby po dešti. Kdo nenavrhuje, ten jako kdyby ani neexistoval. Přitom jde většinou o úspěšné zpěváky či zpěvačky, herce a herečky, jejichž kariéra stoupá do závratných výš.

Snad proto se rozhodli využít svůj talent a kreativitu i na jiných „frontách“ než jen ve své práci. Nabízíme vám ty nejvýznamnější značky, které pohnuly módním světem.

House of Deréon od Beyoncé Knowles

Zpěvačka Beyoncé ztělesňuje pro velkou část mužů ženskou krásu a smyslnost. Svým zájmem o módu je pověstná, vždyť už léta patří mezi nejstylovější a nejlépe oblečené ženy světa. A na základě spolupráce s vlastní matkou, módní návrhářkou Tinou, vznikla módní kolekce House of Deréon, pojmenovaná podle zpěvaččiny babičky. A jaké jsou tedy modely značky Deréon? Jednoznačně sexy. Odvážné šaty krátkých střihů s vyzývavými výstřihy v barvách dne a noci, ohně a vody, slunce i kovů. Určeno ženám, které se za své křivky nestydí a rády je ukazují celému světu. Pro půvabné ženy podobné samotné Beyoncé, která se stala pro svou matku múzou.

Just Sweet od Jennifer Lopez

Latino diva Jennifer Lopez také podlehla kouzlu módního světa a od roku 2001 se věnuje návrhářství pod značkami JLo (by Jennifer Lopez) a novou Just Sweet, jejíž modely jsou přiměřeně sladké. Lopezový rukopis se nedá přehlédnout. Móda pro běžnou ženu, elegantní, slušivá a svůdná. Jennifer ví, co mají ženy rády a ve své kolekci jim to také náležitě nabízí. Delší topy v módní zelené, fialové a žluté, jemné tuniky v etno stylu, minišaty rafinovaných střihů, krátké přiléhavé kalhoty v kombinaci s netypickými saky.

L.A.M.B. od Gwen Stefani

Návrhářské dovednosti se rozhodla zpeněžit i známá zpěvačka skupiny No Doubt a ikona mladých, Gwen Stefani. Značka L.A.M.B. (podle jejího posledního alba Long Angel Music Baby) slaví úspěchy na světových trzích i mezi módními kritiky. Gwen Stefani rozhodně nepředstavuje klasický styl – se svými platinovými vlasy, „malými“ kousky oblečení na vyhublé postavě a výraznou červenou rtěnkou – a stejná je i její módní linie. Netradiční, ale stylová. Inspirována nejen Vivienne Westwood, ale také japonskými panenkami Harajuku Girls. Spojující několik na první pohled nespojitelných trendů. S výraznými doplňky v podobě jamajských čepic, zlatých náušnic a pestrobarevných podkolenek.

DVB od Victorii Beckham

O módním vkusu Victorie Beckham se sice diskutuje neustále, ale bezpochyby patří v oblékání mezi nejvlivnější celebrity. Bývalá členka skupiny Spice Girls, zpěvačka, manželka fotbalisty Davida Beckhama, matka tří synů, se stala také úspěšnou podnikatelkou a světu představila vlastní značku DVB. Džínovou módu navrhovala už pro firmu Rock and Republic, ale k džínám přidala také sluneční brýle a kabelky.

Justin Timberlake, známý svým vybíraným vkusem, se také rozhodl využít své nadání i v jiných podnikatelských aktivitách. S přítelem Trace Ayalem vytvořili William Rast, značku, která přinesla džíny, svetry, mikiny pro muže i ženy. Hned od uvedení se staly populárními v celém Hollywoodu a tak reklamu značce dělají samotní „hvězdní“ zákazníci.

Jovovich-Hawk od Milly Jovovich

Módní kolekce značky Jovovich-Hawk jsou snad tím nejlepším, co světu módy předvedli celebritní návrháři. Oblečení herečky Milly Jovovich a její kamarádky Carmen Hawk se už dnes objevuje v nejvyhledávanějších buticích světa. Kritériem pro jejich návrhy je pohodlné nošení pro všechny typy žen – těžce pracující, nezávislé, milující eleganci, nebo nekonečnou romantiku. Nápadité, neodolatelně ženské a originální kousky netradičních střihů, jemných materiálů, zajímavých detailů tento požadavek splňují.

Další články autora

Na jaké výdaje je třeba se připravit, pokud máte doma prvňáčka? A co kapesné?

Pokud máte doma budoucího prvňáčka, během prázdnin vás čekají nákupy všeho potřebného do školy. Vaše ratolest...

Strachy během těhotenství? Takto je porazíte!

Těhotenství s sebou přináší neuvěřitelně mnoho změn. Je to největší rozhodnutí v životě ženy. Není...

Namísto strohého NE nabídněte dítěti alternativu

Dejte si při komunikaci s vaší ratolest trošku námahy a věčné NE vypusťte ze slovníku. Opět...

Prázdniny kdysi a dnes, které byly lepší? Zde je 6 hlavních odlišností

Něco zůstalo, něco je navždy pryč. Ze dvou měsíců prázdnin se těšily děti před 40...

Nejnovější články

Na jaké výdaje je třeba se připravit, pokud máte doma prvňáčka? A co kapesné?

Pokud máte doma budoucího prvňáčka, během prázdnin vás čekají nákupy všeho potřebného do školy. Vaše ratolest...

Strachy během těhotenství? Takto je porazíte!

Těhotenství s sebou přináší neuvěřitelně mnoho změn. Je to největší rozhodnutí v životě ženy. Není...

Namísto strohého NE nabídněte dítěti alternativu

Dejte si při komunikaci s vaší ratolest trošku námahy a věčné NE vypusťte ze slovníku. Opět...
- Reklama -PR článek